I Love Trouble

I Love Trouble (1994)

Waardering: 6 van de 10 sterren (14 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Charles Shyer
Cast: Julia Roberts, Nick Nolte, Saul Rubinek, James Rebhorn, Robert Loggia
Genre: Actie, Komedie, Romantiek
Lengte: 123 minuten

Twee rivaliserende journalisten zijn hetzelfde schandaal op het spoor en besluiten voor een keer samen te werken

Peter Brackett is een beroemde verslaggever voor de Chicago Herald. Tijdens het veldwerk stuit hij op een mooie en ambitieuze collega van de concurrent The Post. Omdat ze nog maar een groentje is haalt hij een grap met haar uit, maar zij pakt hem dubbel en dwars terug. Ze blijven elkaar het leven zuur maken totdat ze beiden aan dezelfde zaak werken, een groeihormoon waarvan de bijverschijnselen verzwegen worden. Ze besluiten voor een keer samen te werken, hoewel ze beiden toch proberen om de eerste te zijn om het verhaal te publiceren.

Regisseur Charles Shyer ('Alfie') schreef samen met zijn toenmalige echtgenote Nancy Meyers ('The Holiday') het scenario van deze romantische komedie uit 1994, waarin een jonge Julia Roberts het opneemt tegen oude rot in het vak Nick Nolte.

Foto

Still uit I Love Trouble

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 8 september 1994
Distributeur: Walt Disney Studios Motion Pictures

Reacties (3)

  • Ik vond heel leuke film en grappig.. :)

  • Ja, maar vond je de chemie tussen Roberts en Nolte goed ?

    • carlak
    • woensdag 20 oktober 2010
    • 14:05

    nee de chemie tussen Roberts en Nolte is afwezig; ik vond dit echt een kinderachtige film, onwaarschijnlijk verhaal, matig geacteerd en vooral niet leuk

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen