The Dead Pool (1988)
| Waardering: | (19 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Buddy Van Horn | ||
| Cast: | Richard Farnsworth, Clint Eastwood, Patricia Clarkson, Liam Neeson, Evan C. Kim | ||
| Genre: | Thriller | ||
| Lengte: | 91 minuten | ||
Thriller met Clint Eastwood als Dirty Harry waarin een bekende popster wordt dood aangetroffen. De macabere producer Peter Swan is de hoofdverdachte
Een bekende popster wordt dood aangetroffen. De macabere producer Peter Swan is de hoofdverdachte. Hij heeft namelijk een morbide spel bedacht: The dead pool; een lijst met beroemdheden die volgens hem het nieuwe jaar niet halen. Wanneer wederom twee mensen van de dodenlijst omkomen, is voor Dirty Harry de maat vol. Samen met zijn .44 Magnum revolver en zijn onorthodoxe methodes ontrafelt hij een web van intriges. Als hij dan ook nog ontdekt dat zijn naam op de lijst voorkomt, is hij niet meer te stuiten.
Thriller met Clint Eastwood als Dirty Harry waarin een bekende popster wordt dood aangetroffen. De macabere producer Peter Swan is de hoofdverdachte.
Foto
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 23 februari 1989 |











Reacties (5)
-
- Helenka
- vrijdag 31 augustus 2007
- 09:50
-
- Mask1
- dinsdag 2 oktober 2007
- 19:34
-
- Tarkus
- dinsdag 3 maart 2009
- 13:21
-
- Thiem
- woensdag 11 maart 2009
- 11:37
-
- michiel meijlof
- woensdag 10 november 2010
- 19:49
Lees alle reactiesHet verhaal klinkt spannend, maar het film boeit maar matig. Veel is voorspelbaar en geeft het gevoel: dit heb ik al eerder gezien. M.i. de minste van de Dirty Harry serie.
Ik kan deze film ook niet top noemen en ik vind het ook absoluut niet leuk wat er met Jim Carrey gebeurt in deze film maar voor de rest is deze film vind ik goed gekeurd!
3.5*
Goede afsluiter van de reeks, met alweer een puike Clint Eastwood.
Het verhaal is net iets minder dan deel 4, maar is toch nog boeiend genoeg.
Let op de rollen van Liam Neeson en Jim Carrey, toen nog nobele onbekenden.
inderdaad een iets minder goede versie van de reeks, maar ja, we waren al goed verwend met de andere
toch een toppertje
Van de dirty harry reeks vond ik deze het minst sterk eigenlijk, gewoon een gemiddelde politie film