Annie (1982)
| Waardering: | (27 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | John Huston | ||
| Cast: | Albert Finney, Aileen Quinn, Carol Burnett, Bernadette Peters, Ann Reinking | ||
| Genre: | Familiefilm, Musical, Muziek | ||
| Lengte: | 128 minuten | ||
Musical over het meisje Annie dat al elf jaar in een weeshuis woont en op een dag wordt uitgenodigd om bij de norse miljonair Warbucks te logeren
De elfjarige Annie woont haar hele leven al in een weeshuis. Ze doet verschillende pogingen om aan haar uitzichtloze bestaan te kunnen ontsnappen, maar wordt altijd gesnapt door de directrice van het weeshuis, Miss Hannigan. Op een dag wordt Annie uitverkoren om een week door te brengen bij de beroemde miljonair Oliver Warbucks. Ze verovert de harten van het personeel, Mr. Warbucks en zelfs de president van Amerika. Mr. Warbucks wil haar zelfs adopteren, maar Annie is op zoek naar haar echte ouders. De broer van Miss Hannigan en zijn vriendin beramen een gemeen plan en doen zich voor als Annie's ouders.
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 16 december 1982 |


Reacties (4)
-
- zaterdag 5 mei 2007
- 11:07
-
- maandag 23 juni 2008
- 20:40
-
- Melona
- vrijdag 23 januari 2009
- 16:36
-
- Linsey73
- vrijdag 19 november 2010
- 01:28
Lees alle reactieshet is een leuke film ik heb hem niet maar ik heb hem op de tv gekeken
vet gave film mijn lievelingsfilm!!!
echt waar en dta meisje is zooooooo lief (denk ik) weet ik eigenlijk wel zeker!!
Ook echt heeeeel vaak gezien
Wel mooie film, maar toen ik jonger was was ie leuker
net bij the sound of musical geschreven dat ik geen musicalmens ben maar annie is daarop een uitzondering. ik was negen jaar toen de film uitkwam en heb hem destijds in de bioscoop gezien. geweldig leuk en daarna heb ik hem nog vele malen gezien. de film is ontroerend en vrolijk. leuk voor groot en klein. de liedjes zijn ook erg goed. echt een aanrader!