Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
| Regie: | Jan de Bont | ||
| Cast: | Angelina Jolie, Gerard Butler, Noah Taylor, Ciarán Hinds, Djimon Hounsou | ||
| Genre: | Actie, Avonturenfilm | ||
| Lengte: | 117 minuten | ||
Lara Croft gaat op zoek naar de Doos van Pandora
In dit vervolg op het succesvolle eerste deel, gaat Lara Croft (Angelina Jolie) op zoek naar de Doos van Pandora. Ze zal weer allerlei gevaren tegenkomen op haar reis door exotische locaties zoals Griekenland, Tanzania, Kenia, Hong kong en China.
'Lara Croft Tomb Raider' uit 2001 liet eindelijk de transformatie van cyberbabe Lara Croft van het computerscherm naar het witte doek zien. Hier hadden veel mensen naar uitgezien en in de maanden voorafgaand aan de film bleef onduidelijk wie Lara zou spelen. Angelina Jolie bleek uiteindelijk geknipt voor de rol.
'Tomb Raider 2' wordt geregisseerd door 'onze' Jan de Bont, en als hij net zo op dreef is als in 'Speed' of 'Twister', zal hij weer een prima actiefilm afleveren.
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Duitsland, Japan |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 7 augustus 2003 |
| Distributeur: | United International Pictures |
| Bezoekers: | 192.890 |
| Alt. titel: | Lara Croft 2 |










Reacties (78)
-
- dodge_3010
- dinsdag 26 juni 2007
- 23:10
-
- Waackx
- woensdag 1 augustus 2007
- 18:17
-
- zaterdag 10 november 2007
- 18:51
-
- 7ronald7
- zondag 18 mei 2008
- 11:56
-
- Foton
- maandag 26 oktober 2009
- 16:19
Lees alle reactiesDeze film is rampzalig. Kon het eerste deel nog enigszins door de beugel, "Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life" kan dat absoluut niet. De film is werkelijk belachelijk. Acteerprestaties zijn slecht, special effects rampzalig en dan hou ik m'n mond maar over het verhaal, want dat slaat werkelijk alles. Het is zonde om te zien hoe Jan de Bont hier weer onderuitgaat, na "Speed 2". Hij had een veel vertrouwen opgebouwd door films als "Speed" en "Twister", maar door deze film is al dat vertrouwen in een keer weg. Het is wel leuk om te zien hoe slecht Gerard Butler toen was, maar hoe goed hij nu is in "300". Angelina Jolie redt de film van een 1 ster beoordeling met haar mooie gezicht, want dat is dan ook het enige wat intereseert in deze film. Meer niet!
Iedereen die dit spel heeft gespeld op de oude PS1, zal concluderen dat beide films geen mallemoer met het originele verhaal te maken heeft.Echt werkelijk niks komt overeen met de game, zelfs de cup-size van Jolie niet.Tomb Raider had een geweldige reputatie maar door het uitmelken van de vele vervolggames die per deel steeds minder werden en door deze 2 schandalige slechte films wil geen enkele gamer met een Tomb Raider-spel in zijn assortiment meer gezien worden.Maar je kon dit voorspellen, want o.a. Resident Evil 1&2,Street Fighter,Silent Hill, Alone in the Dark,Wing Commander,Final Fantasy en als absolute dieptepunt Dead or Alive waren ook enorm slecht.Alleen Mortal Kombat (en deze film staat notabene op nr. 35 in de Flop Top 100,ongelooflijk het is een van de weinige die respect toont en overeenkomt tegenover de game) en Doom zijn geslaagd.Ik hou me hart vast voor Hitman met Vin Diesel, hopelijk verzieken deze klassieker voor de Playstation niet weer.
beter, maar dan ook veel beter dan het eerste (slappe) deel, maar ik blijf bi mening,
de games zijn het best.
cijfer: 8.75
ik vind zelf deze film beter dan zijn voorganger er zat meer actie in en nu maar wachten op de derde deel
Onderhoudend tweede deel, meer niet.