Narc (2002)
| Waardering: | (12 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Joe Carnahan | ||
| Cast: | Ray Liotta, Dan Leis, Jason Patric | ||
| Genre: | Actie, Misdaad, Thriller | ||
| Lengte: | 102 minuten | ||
Een narcotica-agent komt om het leven in deze actiefilm. Twee van zijn collega
Een narcotica-agent (een 'narc') komt om het leven tijdens een undercovermissie. Het onderzoek naar zijn dood loopt vast en de politie van Detroit haalt Nick Tellis (Jason Patric) terug. Hij werd 18 maanden eerder ontslagen toen een verdwaalde kogel een zwangere vrouw raakte en is vaak het onderwerp van internal affairs. Tellis moet samenwerken met Henry Oak (Ray Liotta), een vriend van de dode agent. Ze volgen alle mogelijke aanwijzingen, terwijl er informanten worden geliquideerd. Dee spanningen lopen hoog op en Tellis leest het dossier telkens weer door op zoek naar de missing link.
Als hun superieuren de zaak willen sluiten gaan ze alsnog door met hun onderzoek. Stukje voor stukje wordt duidelijk wat werkelijk heeft plaatsge
Ray Liotta moest voor zijn rol in 'Narc' flink aankomen. Ter voorbereiding at hij veel koolhydraten. Vlak voordat de dagelijkse opnamen begonnen, die in totaal slechts 28 dagen hebben geduurd, at hij Chinees eten. De soja zorgde ervoor dat hij vocht vasthield en er dus 'puffy' uit zag.
Extra feitenkennis: tijdens de film wordt 298 keer het woord 'fuck' of een afleiding daarvan gebruikt.
Trailer
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |







Reacties (5)
-
- mogwai
- donderdag 4 september 2003
- 22:20
-
- Quijo
- vrijdag 20 augustus 2004
- 20:22
-
- nouvelle violence
- dinsdag 28 september 2004
- 18:11
-
- azad
- woensdag 13 oktober 2004
- 17:41
-
- Jigsaw
- zaterdag 14 juli 2007
- 21:30
Lees alle reactiesDe film is boeiend door goed spel van Patrick en Liotta, maar geeft wel weinig info qua plot. Pas bij de ontknoping besef je wat er nou speelt...en das niet veel meer dan waar de film mee begon. het geeft achteraf het gevoel alsof ze bezig waren met tijd vullen. Je komt erachter dat het nietzozeer om een plot gaat als om een verhaal.
Zeer realistisch en soms wel erg wreede beelden....
Jason Patric herhaalt zijn rol in Rush(1991).....Ray Liotta is minder op dreef als in zijn andere ''bad guy'' rollen,maar laat wel een brutale indruk achter...verder Busta Rhymes als inelkaar geramde dopedealer...het verhaal word rauw verteld met nerveus camerawerk....en komt realistisch over..een goede politiefilm!
Een realistische kijk op het dagelijkse leven van drugsbestrijders en verkoers. Ongeloflijk dat deze film de Nederlandse bioscopen niet haalde. film is qua inhoud of verwerking van hoog niveau en amusant ook.
Harde film met goede een uitstekende cast.