Erg mooie film... Goed geschreven en geeft echt stof om over na te denken. Niet echt een 'thriller thriller' in mijn ogen alleen, meer een spannende dramafilm. Maar heb 'm inmiddels al aan vele vrienden aangeraden. Einde vond ik wel wat minder maar dat is niet omdat dit niet goed was, meer gewoon indrukwekkend en triest. Absoluut een aanrader dus, zeker voor atheïsten ;-)!
Reacties (14)
-
- wichitavrijkom
- dinsdag 13 november 2012
- 22:10
-
- 00fo2612p
- zaterdag 24 november 2012
- 20:12
-
- michiel meijlof
- zondag 20 januari 2013
- 15:03
-
- koert
- vrijdag 29 maart 2013
- 11:58
-
- Sobek
- zondag 7 april 2013
- 13:08
Lees alle reactiesErg mooie film... Goed geschreven en geeft echt stof om over na te denken. Niet echt een 'thriller thriller' in mijn ogen alleen, meer een spannende dramafilm. Maar heb 'm inmiddels al aan vele vrienden aangeraden. Einde vond ik wel wat minder maar dat is niet omdat dit niet goed was, meer gewoon indrukwekkend en triest. Absoluut een aanrader dus, zeker voor atheïsten ;-)!
top film zie de 4 reacties boven mij. echt een aanrader!
Goed script, duurt wat lang allemaal. Maar zeker de moeite waard.
Er was een moment in de film dat ik dacht naar een EO productie te kijken maar het keerde zich ten goede. Goede film, spannende ontknoping.
Ik heb me met deze film goed vermaakt. Goed script, goede acteurs. Hè,t kijken waard...
Verdict: 4 sterren