Wat vind jij van deze film?
Wat vind jij van deze film?
een zeer goed vervolg op Che deel 1 (Che part 1) en hoe het verder ging met Che Guevara nadat hij vanuit Cuba vertrok om revoluties te voeren in Afrika en dan Bolivia.
Het tweede deel is bijzonder donker in sfeer vergelijken met Deel 1 maar ik denk dat dit was express zo verfilmd om de frustratie van Che meer inhoud en toon te geven? Als de Bolivian communist (socialist) partij Che had gesteund was het hoogwaarschijnlijk heel anders verlopen. Duidelijk verschil met de mentaliteit van de Boliviaanse boeren en die in Cuba eind jaren 50 voor dat het daar wel gelukt was om een pro amerikaanse (USA) "rechste" politieke leider weg te sturen.
Che part 1 en part 2 komen in juni uit op DVD en wel de moeite waard om samen te bekijken - een sterk vertolking van Benicio Del Toro als Che Guevara.
deel 2 is 8 uit 10 zeker waard. Jammer dat deze film weinig belangstelling zal hebben in USA! ;-)
Bij dit tweede deel geldt eigenlijk hetzelfde commentaar als in Part One.
Het blijft op hetzelfde stramien verder gaan, niet echt een film waarin veel vaart zit, integendeel zelfs, het gaat allemaal een beetje traag.
Benicio Del Toro speelt wel de rol van zijn leven als Che, en het heeft me wel zeer geïnteresseerd.
Maar eigenlijk zou men deze film, en dat geldt eigenlijk ook voor de eerste, ook een beetje kunnen bestempelen als een semi-documentaire.
Voor de liefhebbers van biografieën en historische feiten is dit een goede prent, voor de anderen, die een speelfilm verwachten, zal het een teleurstelling zijn.
Ik houd mijn mening een beetje in het midden, en geeft dus ook voor dit deel 3 sterren. Niet slecht, maar kon beter.
nog saaier en langdradiger dan het eerste deel...
Eerlijk gezegd vind ik eerste deel veel beter.
Want je beseft in de deel twee hoe nutteloos de oorlog in Bolivia...
Internet: XS4ALL VDSL | Televisie: Ziggo TV Extra + Film1 + HBO