Weergegeven resultaten: 1 t/m 2 van 2
  1. #1
    Figurant
    Geregistreerd
    1 March 2010
    Berichten
    1

    Question Ik weet de titel niet meer van de film

    Ik heb een paar jaar geleden een romantische film gezien maar ik weet niet meer hoe hij noemt. ik weet enkel noch een paar stukken.
    Het gaat over een moeder en een dochter die verhuizen naar een andere stad, de dochter moet naar een nieuwe school en leert daar een jongen kennen. (wat ik mij ook noch herinner is dat toen het meisje op haar nieuwe school toe kwam een andere de zelfde laarzen aan had als haar en dat ze iets zei en zij zei iets van gratis op het stort ofzo iets..) Hij zit haar te tekenen in de les enzo.. Die dochter wil haar moeder koppelen met een man en ze gebruikt daarvoor de pc van die jongen in haar klas. Maar die jongen word verliefd op haar en zij ook op hem. op een bepaald moment keken de ze op het zelfde moment allemaal naar de maan.
    De jongen had op het einde van de film ook weer een tekening gemaakt maar het meisje had enkel de voorkant gezien waardoor ze boos was, net op het moment dat moeder en dochter weer wouden verhuizen kwam hij noch de achterkant tonen. Ik denk dat ze toen beslist hadden daar toch te blijven wonen. Hoe het ging tussen die moeder en die man waar de dochter haar mee wou koppelen weet ik niet meer. Hopelijk kan iemand mij helpen met deze weinige uitleg! Alvast bedankt!

  2. #2
    Producent Mr. Picture's schermafbeelding
    Geregistreerd
    5 October 2007
    Berichten
    6.152

    Standaard

    Volgens mij is het de vreselijk Hilary Duff film - The Perfect Man .

Soortgelijke discussies

  1. 5-7-2006 Bana niet meer te zien als Hulk
    Door filmfocus in forum Film Nieuws
    Reacties: 1
    Laatste bericht: 18 July 2006, 13:31
  2. 9-9-2004 Een uitvoerig gesprek met Jack Wouterse (6)
    Door filmfocus in forum Film Nieuws
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 25 December 2005, 05:19
  3. 25-9-2003 Interview met Fons Rademakers
    Door filmfocus in forum Film Nieuws
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 11 December 2005, 07:39
  4. 13-9-2004 Ineke Houtman over Stille nacht (3)
    Door filmfocus in forum Film Nieuws
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 11 December 2005, 05:52
  5. 8-10-2004 Jen wil clip met Ben niet meer zien
    Door filmfocus in forum Film Nieuws
    Reacties: 0
    Laatste bericht: 08 December 2005, 19:32

Labels voor deze discussie

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •