Het bioscoopbezoek zit in de lift. In de eerste maanden van het nieuwe jaar ging er een recordaantal mensen naar de bioscoop, zo meldde de Nederlandse Federatie voor de Cinematografie. Dat is vooral te danken geweest aan boxoffice hits als 'Hannibal', 'What Women Want' en 'Costa!'. In dezelfde tijd vorig jaar waren het 'The Sixth Sense', 'American Beauty' en 'Kruimeltje' die de bioscopen domineerden.
In totaal gingen er tot nu toe 8,8 miljoen mensen naar de bioscoop. Vorig jaar waren dat er nog 8,6 miljoen. Het NFC verwacht dat de drukte in de bioscoop nog wel even door zal gaan. Op stapel staan immers nog mogelijke kaskrakers als 'Pearl Harbour', 'Tomb Raider' en de kinderkerstfilm 'Harry Potter'.

In de eerste maanden van het nieuwe jaar ging er een recordaantal mensen naar de bioscoop, zo meldde de Nederlandse Federatie voor de Cinematografie. Dat is vooral te danken geweest aan boxoffice hits als 'Hannibal', 'What Women Want' en 'Costa!'. In dezelfde tijd vorig jaar waren het 'The Sixth Sense', 'American Beauty' en 'Kruimeltje' die de bioscopen domineerden. In totaal gingen er tot nu toe 8,8 miljoen mensen naar de b
LinkBack URL
About LinkBacks
Met citaat reageren