Fast & Furious 5 in pole position

Fast & Furious 5 in pole position Box Office USA - Met een vette opbrengst van 83,6 miljoen dollar, parkeerden Vin Diesel, Paul Walker en Dwayne Johnson hun raceauto's boven aan de Amerikaanse bioscoop top tien. Fast & Furious 5 - in Amerika uitgebracht als Fast Five - heeft daarmee voorlopig de beste opening van 2011 op z'n naam staan en verslaat bovendien de vier voorgangers uit de serie. De top drie van vorig weekend werd een plaatsje teruggezet.

Naar het nieuwsbericht Ga naar het nieuwsbericht
Weergegeven resultaten: 1 t/m 2 van 2
  1. #1
    Blogger
    Geregistreerd
    14 August 2008
    Berichten
    435

    Standaard 2-5-2011 Fast & Furious 5 in pole position

    Wat vind jij van dit bericht?

  2. #2
    Producent
    Geregistreerd
    28 September 2007
    Berichten
    616

    Standaard

    dat Fast and Furious zoveel geld zou opleveren had ik niet verwacht. het mag dan nu wel de hoogste opbrengst van het jaar hebben toch denk ik dat Harry potter en pirates of the caribean dat toch wel gaan inhalen.

    kan je trouwens Fast and Furious 5 ook in 3D bekijken? want ik kan me nog goed herinneren dat toen de eerste trailer uitkwam dat er ook bij stond dat die in 3D is, maar nu zie je dat niet meer in de trailers of op de poster zelf in tv spotjes staat er geen 3D bij, of hebben ze dat later weggehaald. want ik wil er ook wel naartoe gaan maar dan wel als het kan in 3D.

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •