Mission: Impossible II (2000) Tom Cruise opnieuw als geheim agent Ethan Hunt in dit vervolg op 'Mission: Impossible', geregisseerd door actiespecialist John Woo

Naar de filmpagina Ga naar de filmpagina

Cijfer

7 van de 10 sterren (78 stemmen)
Jouw cijfer:

Pagina 1 van 3 123 LaatsteLaatste
Weergegeven resultaten: 1 t/m 10 van 28
  1. #1
    Crew
    Geregistreerd
    27 April 2003
    Berichten
    106

    Standaard

    Mission Impossible 2 is een absoluute aanrader. de film bevat al de juiste ingredienten voor een goede actiefilm: Daverende stunts, prachtige vechtscenes een onderhoudend verhaal. En uiteraard Tom Cruise die in dit deel weer in topvorm is. En ook John Woo slaagt er weer in om de actiescenes in practige slowmotionbeelden voorbij te laten vliegen. De sexy Nyah Hall( Thandy Newton) is erg sexy, als de vriendin van Hunt. Ook Sean Ambrose (Dougray Scott) is perfect als schurk. Het verhaal in deel 1 was beter en spannender, maar de vele spectaculaire stunts maken veel goed. Kwa stunts en actie is MI:2 wel beter als zijn voorganger. Geen perfecte film dus. Toch heeft de film genoeg om het lijf om het kijken waard te zijn.

  2. #2
    Guest

    Standaard

    Deze film is egt heeeel gaaf en 10 x beter dan de eerste dus kijkuhhhh!!! TOM rulezzzz!!!!

  3. #3
    Regisseur
    Geregistreerd
    3 July 2003
    Berichten
    320
    8 van de 10 sterren

    Standaard

    Dit is een actiefilm, lekker pretentieloos, zoals het moet.
    Over-the-top scène's met fraaie special effects. Lekker ruige soundtrack ook en goed acteerwerk zoals het hoort in dit genre. Met een knipoog natuurlijk.
    Nu nog wachten op deel 3...

  4. #4
    Mae
    Mae is offline
    Crew Mae's schermafbeelding
    Geregistreerd
    27 May 2003
    Berichten
    199
    7 van de 10 sterren

    Standaard

    Dit vond ik toch wel een beetje een tegenvaller. De 'mission' is niet zo gecompliceerd en ingewikkeld uitgedacht als in deel één. Bovendien is de 'romantiek' met z'n vrouwelijke tegenspeelster té simpel in het plot verweven. De stunts en degelijke waren wel redelijk om naar te kijken, maar de credits gaan dus eigenlijk niet naar Tom Cruise.

  5. #5
    Regisseur
    Geregistreerd
    16 October 2003
    Berichten
    315
    6 van de 10 sterren

    Standaard

    Weer lekkere actie, en wat uitgebreider. Maar nog niet super!

  6. #6
    Producent
    Geregistreerd
    21 January 2004
    Berichten
    580
    5 van de 10 sterren

    Standaard

    Actie en verder niks.

  7. #7
    Regisseur
    Geregistreerd
    31 January 2004
    Berichten
    435
    6 van de 10 sterren

    Standaard

    Wel okay, deze film...

    Gemakkelijk vermaak en in niets zo goed als deel 1. Deel 1 zat verhaal technisch ingenieuzer in elkaar.

  8. #8
    Crew
    Geregistreerd
    21 May 2003
    Berichten
    172
    8 van de 10 sterren

    Standaard

    In tegenstelling tot het eerste deel is dit een geen thriller meer, maar een actiefilm. Daardoor is hij zeker niet slechter geworden, het verhaal is minder goed, maar hij is eindeloos veel spectaculairder

  9. #9
    Figurant
    Geregistreerd
    6 May 2004
    Berichten
    8
    1 van de 10 sterren

    Standaard

    Wat een afschuwelijk slechte "Tom Cruise- verheerlijking".. Mooie beelden, afgewisseld met spectaculaire aktie vanuit verschillende camera posities (woo's kenmerk). Maar wat een slechte film zeg... Aktie herhaald tot het vervelend word, en daarbij is het verhaal zo dun dat je bij het begin het einde al geraden hebt.
    Needless to say more...

  10. #10
    Crew
    Geregistreerd
    20 July 2004
    Berichten
    150
    9 van de 10 sterren

    Standaard

    goed vervolg op een goede film

Pagina 1 van 3 123 LaatsteLaatste

Soortgelijke discussies

  1. Mission: Impossible
    Door Edwin52098 in forum M
    Reacties: 18
    Laatste bericht: 01 June 2012, 12:53
  2. Mission to Mars
    Door azad in forum M
    Reacties: 3
    Laatste bericht: 11 November 2009, 15:45
  3. Naruto - the big mission to rescue the snow princess
    Door hcsparnaaij in forum Film Algemeen & Tips
    Reacties: 5
    Laatste bericht: 06 May 2006, 14:29

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •