Mickey Rourke van Wrestler naar Wrestlemania

Mickey Rourke van Wrestler naar Wrestlemania

Mickey Rourke dankt zijn comeback aan zijn rol in The Wrestler. Hierin speelt hij een worstelaar op retour. Blijkbaar heeft de 52-jarige acteur de smaak te pakken. Hij wil nu graag de ring instappen om echt te gaan worstelen. Op 5 april gaat Rourke meedoen aan Wrestlemania 25 in Houston.

Voor zijn rol in The Wrestler heeft Rourke een Golden Globe gewonnen en heeft hij een Oscarnominatie voor Beste Mannelijke Hoofdrol op zak. Rourke kruipt in de huid van Randy 'The Ram' Robinson, een aan lagerwal geraakte worstelaar. Ooit was hij één van de populairste showworstelaars van zijn tijd, maar die dagen liggen ver achter hem. Randy vecht in kleine matches in kleine achterafzaaltje en komt maar niet dichterbij de comeback waar hij al zo lang op hoopt.



De film bevat opvallende gelijkenissen met Rourkes eigen carrière als bokser en acteur. In zijn jeugd bokste Rourke, maar hij bleef steken op amateurniveau. Begin jaren negentig ging het zowel op het gebied van acteren, als in zijn privéleven niet goed. Hij heeft toen nog een poging gedaan om weer te gaan boksen. Hij raakte vaak geblesseerd, zo brak hij onder meer zijn teen, neus, ribben en kaakbeen. Later gaf hij toe dat hij hier toch te oud voor was.

Op de rode loper van de SAG Awards vertelde Rourke aan Access Hollywood dat hij gevraagd is om mee te doen aan Wrestlemania. Op 5 april stapt Rourke in de ring bij Wrestlemania 25 in Houston. Hij heeft ook al een tegenstander op het oog: "Chris Jericho, you better get in shape. Because I'm coming after your ass."

Reacties (5)

    • Neo
    • dinsdag 27 januari 2009
    • 11:20

    geweldig, ik heb zin in die film. Zijn botox gezicht zal goed passen :)

  • Toch geen Wrestlemania voor Rourke

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=tnR_WX5snAs"]YouTube - Chris Jericho and Mickey Rourke on Larry King[/ame]

    PR-agent van Rourke in een verklaring: "Mickey was very honored to be asked as he has the greatest respect for WWE however he will not be participating in Wrestle-Mania. He is focusing entirely on his acting career."

  • Laat hem zijn wie hij is,
    De Mickey die ik ken.
    face lift of niet hij is de top.

    • Frans75
    • zaterdag 31 januari 2009
    • 19:27

    Hij komt wel, maar of hij gaat worstelen?

    [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]Met dank aan WWE.COM[/color][/size][/font]

    • MDR74
    • zaterdag 31 januari 2009
    • 20:50

    whatever barfly is een coole film van hem botox of niet

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen
Oscars 2010, 7 maart live en exclusief op Film1